Ara
ONLİNE FORM

Beyaz Eşya Teknik Servisi

İSTANBUL Beyaz Eşya Teknik Servisi

Özel İSTANBUL Beyaz eşya, hayatımızı kolaylaştıran cihazlara verilen isimdir. İSTANBUL Çamaşır makinesi, İSTANBUL bulaşık makinesi, İSTANBUL buzdolabı, İSTANBUL derin dondurucu, İSTANBUL klima ve İSTANBUL kombi gibi birçok önemli cihaz, bu kategoridedir. Bu eşyaların bakımı ve onarımı, sertifikalı eğitim gerektirir.

Özel İSTANBUL Beyaz eşya servisi hizmet kategorisinde çözüm üreten personelimiz, gerekli sertifikaya sahiptir. Tecrübe, sertifikadan sonra en önemli konudur. Tecrübesi olmayan kişiler, İSTANBUL beyaz eşyanıza zarar verebilir.

Bu nedenle bu işte tecrübeli kişiler tercih edilmelidir. Tamirat, bakım ve onarım işlemlerinde en iyi çözüm yöntemlerini her zaman için tercih edenler, bu konuda tecrübeli ve sertifikalı kişileri tercih etmektedir.

Hızlı Etkili ve Güvenli

Özel İSTANBUL Ücretsiz servis aracı ile gerçekleştirilen servis hizmetlerinde, parçalar her zaman için araçta bulunmaktadır. Güler yüzlü hizmet anlayışını ve müşteri memnuniyetini hizmet prensibi haline getiren ekiplerimiz, bakım işlemlerinde ve tamirat işlerinde, gerekli bütün işlemleri problemsiz bir şekilde gerçekleştirebilmektedir. İSTANBUL Beyaz eşya bakım işlemlerinde, cihazlar bulundukları yerden çıkarılmaz. Hızlı, etkili ve güvenli çözüm yöntemleri için, beyaz eşyalar yerinde tamir edilmektedir.

Kolay kullanım seçeneklerini bir araya getiren beyaz eşya, klima ve kombi cihazları, zamanında tamir edilmelidir. Yıllık bakım işlemleri, cihazın performansını her zaman için korur. Performansı iyi olan bütün beyaz eşya cihazları, daha az enerji harcar. Bakım işlemi ihmal edilen bütün beyaz eşyalar, daha fazla enerji harcar.

Her Zaman Hizmete Hazırız

Dört mevsim hizmet performansını her zaman için korumaya devam eden profesyonel teknik servis ekipleri, birinci sınıf çözüm yöntemleriyle bakım işlemi gerçekleştirmektedir. Bakım işlemlerinde çözüm üretmeye devam eden servis elemanlarımız, kurumsal kimlik anlayışı ile çözüm üretmektedir. Takım anlayışı ile seri bir şekilde İSTANBUL Servis işlemini gerçekleştiren ekiplerimiz, işin ehli ustalardan meydana gelmektedir. Yeni cihazların tamir, bakım ve onarımı, profesyonellik istemektedir. Firma olarak, bütün cihazlar hakkında gerekli bütün eğitim seçeneklerini sunmaktayız.

Profesyonel Beyaz Eşya Teknik Servisi Desteği

Kurumsal bir yapı altında bütün farklı beyaz eşyalar için Teknik servis, bakım ve onarım hizmetlerini profesyonel bir biçimde gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca tamir kapsamında da beyaz eşyalar adına söz verilen zaman içerisinde adrese geliyor, öncelikle belirli plan ve program dahilinde problemin ne olduğunu ortaya çıkarıyoruz. Daha sonra sizden aldığımız izin ile birlikte tamir işlemleri yeniden eskisi gibi kullanır hale getiriyoruz. Üstelik eşyanız için sağlığımız çalışmaları sizlere detaylı bir şekilde rapor olarak sunuyoruz. Bu sayede size sağladığımız güven ile birlikte daha sonraki zamanlarda ortaya çıkabilecek herhangi bir problem karşısında tekrar sizlere hizmet sunmaktayız.

Kurumsal Bir Yapı Altında Profesyonel Beyaz Eşya Teknik Servisi

Uluslararası standartlara bağlı kalarak dünya ölçeği kapsamında farklı bayiler ile sizleri en iyi hizmeti sağlamaktan gurur duyarız. Farklı beyaz eşyalarınız adına değişik noktalarında meydana gelebilecek problemler karşısında, alanında büyük bir tecrübe sahibi olan eğitimli ve sertifikalı çalışanlarımız ile tamamen plan dahilinde bakım ve onarım ile tamirat işlemleri gerçekleştirmekteyiz.

Bu alanda teknolojileri sürekli olarak takip ederek sizlere en iyi teçhizatlar ile sizlere kusursuz bir destek sunuyoruz. Eski dönemlerden bu yana edindiği deneyim ile birlikte üst düzey hizmet anlayışını İlke edinmiş olarak, müşteri memnuniyetini ön plana almak sureti ile desteğimizi sunmaktayız.

Gerçekleştirdiğimiz bütün çalışmalar altında disiplin ve titizliği elden bırakmadan, eşyalarınızın en ufak bir hasar almamasına dikkat ederek sizleri en iyi hizmeti sağlıyoruz.

Tam Donanımlı Şekilde Profesyonel Bir Destek

Tamamen profesyonel bir firma anlayışına uygun olarak gerçekleştirdiğimiz çalışmalar dahilinde, üst düzey teknik donanım zenginliği altında sizlere en iyi beyaz eşya servisi adına hizmet sağlamaktayız. Bu alanda eğitimini ve belge sahibi çalışanlarımız, sizler için her daim hizmet devamlılığını sunmaktadır. Bu konuda daha detaylı bilgi almak için hemen bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Arçelik beyazeşya servisi, Arçelik beyazeşya servis Arçelik beyazeşya servisi, Arçelik beyazeşya servis

Özel Arçelik servis hizmetleri 7/24 servis, beyaz eşya teknik servisi anlamında uzman kadrosu ile destek veren bir kuruluştur. Teknik servis kalitesini her geçen gün arttırmak için elemanlarına yeni çıkan teknolojiler hakkında eğitimler vermektedir. Arçelik elemanları yeni çıkan teknolojiler ile yoğurulup sizlere kusursuz bir tamir ve bakım servisi sunmaktadır.

En İyi Arçelik Beyaz Eşya Teknik Servis Hizmeti

Profesyonel iş ahlakını hiçbir şekilde elden bırakmadan gerçekleştirdiğimiz Arçelik teknik beyaz eşya servisi desteğini, bu alanda büyük bir tecrübe sahibi olan, eğitimli ve belgeli çalışanlarımız ile sağlamaktayız. 7/24 sunduğumuz kesintisiz çalışmalar dahilinde, tüm farklı beyaz eşyalarınız adına firmamız kapsamında bulunan son teknoloji techizatlar ile birlikte bakım ve onarım seçeneklerin yanı sıra, tamirat işlemlerini de sağlamaktayız. Bugüne dek elde ettiğimiz güçlü referanslar ile sizlere ayrı bir güven sağlarken, müşteri memnuniyetini de her daim en üst düzeyde tutmaktayız.

Bütün Talepler Karşısında En İyi Servis Hizmeti

Bakım ya da onarım, tamirat, birbirinden değişik seçenekler dahilinde Arçelik teknik servis hizmeti adına hemen bizimle iletişim kurabilirsiniz. Sizlere sağladığımız duyarlı servis hizmeti kapsamında ayrıca mobil Arçelik özel teknik servis desteğini de sağlamak suretiyle daha hızlı ve tasarruflu bir çalışmayı sunmaktayız. Bu şekilde sizlerin de vaktini almadan çevreye dost, hiçbir şekilde gürültünün çıkmadığı ve rahatsızlık hissettirmeyen çalışmalarımızı bütünüyle profesyonel bir anlayış içerisinde gerçekleştirmekteyiz. Özellikle müşteri taleplerine en kısa sürede ve en doğru cevapları verebilmek için çağrı merkezimiz sizler için 7/24 hizmet sunmaktadır. Bu bağlamda hasar kaydı oluşturabilir ve sorunlarınız adına bize detaylı bilgi de ayrıca sunabilirsiniz. Bu konuda uzman personellerimiz ile dilediğiniz tüm farklı soruları sorabilir, anında güler yüzlü ve kibar bir dille tüm cevapları alabilirsiniz.

Profesyonel Arçelik Özel Teknik Servis Hizmeti

Değişik zamanlarda farklı noktalarında meydana gelen hasarlar ile birlikte, hassas bir yapıya sahip olan beyaz eşyalar çalışmayabilmektedir. Bu konuda hiçbir şekilde paniğe kapılmadan hemen bizimle iletişim kurabilir ve alanında uzman kadromuzdan en iyi desteği alabilirsiniz. Plan ve program dahilinde sizlere hasarın ne olduğunu detaylı şekilde sunuyor ve bu rapor doğrultusunda sizden aldığımız izinle bakım ve onarım ile tamirat işlemlerine geçiyoruz.

buzdolabı servisi

İSTANBUL BUZDOLABI SERVİSİ

Buzdolapları insan hayatını kolaylaştıran yiyecek ve içeceklerimizin taze kalmasını sağlayan evlerin vazgeçilmezi haline gelen en önemli beyaz eşyadır. İSTANBUL servisi, buzdolabınızın en profesyonel bir şekilde servis imkânı sunmaktayız.

çamaşır makinesi servisi

İSTANBUL ÇAMAŞIR MAKİNESİ SERVİSİ

Eski nesiller çamaşır yıkamanın ne kadar zahmetli ve emek gerektiren bir iş olduğunu bilirler. Gelişen teknoloji ile birlikte bu sorun ortadan kalkmış ancak elektronik eşyaların bozulma sorunları patlak vermiştir. Servisi ile bozulan İSTANBUL marka çamaşır makinenizin sorununun çözümü bir telefon kadar uzağınızda.

klima servisi

İSTANBUL KLİMA SERVİSİ

Şarap depolama için en iyi seçenek farklı boyutlarda, aydınlatılmış vitrin alanı ve hassas olarak kontrol edilebilen tutarlı sıcaklıklara sahip çoklu iklim bölgeleriyle geliyor.

İSTANBUL marka şarap dolabınızda oluşan arızalar için 444 58 69 NO'lu numaradan bize ulaşabilirsiniz. İSTANBUL genelinde İSTANBUL marka şarap dolaplarının bakım, onarım, arıza, tamir ve teknik servis hizmeti sunmaktayız.

bahçelievler beyaz eşya teknik servisi

İSTANBUL KOMBİ SERVİSİ

Günümüzde kombi sayesinde hem ısınıyoruz hem de banyo ve diğer ihtiyaçlarımız için sıcak su ihtiyacımızı sağlıyoruz. Eskiden kullandığımız soba, şohben veya termosifon gibi bir çok aletin işini tek bir ürün sayesinde giderebiliyoruz.

Birçok ihtiyacımızı kombilerden sağladığımızdan, kombi bakımları çok önemlidir. Bu yüzden önceden önlemimizi alarak İSTANBUL Kombi Servisimizi arayarak kombi bakımınızı yaptırabilirsiniz.

bulaşık makinesi servisi

İSTANBUL BULAŞIK MAKİNESİ SERVİSİ

Annelerinin kızlarına ilk öğrettiği ev işlerindendir bulaşık yıkamak. Gelişen teknoloji ile bu geleneğin yerini bulaşık makineleri almış ve insan hayatına büyük kolaylık sağlamıştır. Servisimiz, İSTANBUL marka bulaşık makinenizin bakımını en mükemmel şekilde gerçekleştirir.

fırın servisi

İSTANBUL FIRIN SERVİSİ

Fırın konusunda profesyonel kadromuz ile İSTANBUL Beyaz Eşya markalarının servis hizmetini kapınızda vermekteyiz. Orjinal yedek malzeme kullanmanın verdiği avantaj ve bir yıl işçilik ve malzeme garantisi ile müşteri memnuniyeti konusunda tavizsiz beyaz eşya servisi hizmet etmekteyiz.

davlumbaz servisi

İSTANBUL DAVLUMBAZ SERVİSİ

İSTANBUL marka Davlumbaz Servisi İSTANBUL'un en iyi teknik servisi olan İSTANBUL marka Davlumbaz servis hizmeti, tüm orjinal ve yedek parçalar ekonomik fiyatlara bulunmaktadır. Alanında deneyimli ekip ve profesyonel kadrosuyla İSTANBUL geneline bakım, onarım, arıza, tamir ve teknik servis hizmeti sunmaktayız.

İSTANBUL marka Davlumbaz Servis talepleriniz için 444 58 69 numaralı çağrı merkezimizi arayarak bize ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL 'un en iyi teknik servisi olan İSTANBUL Davlumbaz Servisi, yüksek kalitede ve müşteri memnuniyetini birebir yaşatan ve ilke edinen lider adres olmuştur.

ocak teknik servisi

İSTANBUL OCAK SERVİSİ

İSTANBUL ocak servisi sabah, öğle ve akşam kullanımına ihtiyacımız olan İSTANBUL marka ocaklarınıza sağladığı bakım ve onarımlarıyla sizi arızalardan kurtaracaktır.

Kullanımından kaynaklı durumlarda örneğin gözeneklerde zamanla oluşan tıkanmalarda alevlenme olmayacaktır bu tip durumlarda gözenekleri çıkarıp iyice temizlemeniz yeterli olacaktır.

Cam seramik ocak, dokunmatik ocak, set üstü ve ankastre ocaklarda yetiştirdiğimiz uzman ve güvenilir ekibimizle çalışarak farkı kendiniz görebilirsiniz.kurutma makinesi servisleri

İSTANBUL KURUTMA MAKİNESİ SERVİSİ

Alanında deneyimli ekip ve profesyonel kadrosuyla İSTANBUL genelinde İSTANBUL marka kurutma makinelerinin bakım, onarım, arıza, tamir ve teknik servis hizmeti sunmaktayız. İSTANBUL Kurutma Makinesi Servisine 444 58 69 NO'lu numaradan ulaşabilirsiniz.

Gerçekleştirdiğimiz hizmetlerin hepsinde, 1 yıl boyunca geçerli işçilik ve yedek parça garantisi vermekteyiz. Türkiye geneline orijinal yedek parça ve aksesuar temini sağlamaktayız.

ankastre servisi

İSTANBUL ANKASTRE SERVİSİ

Tasarımları ile en iyi cihazları sunan İSTANBUL marka ankastre ürünlerinin kullanım öncesinde ve kullanım sırasında ihtiyacı olan teknik servis çalışmalarını profesyonel bir şekilde gerçekleştiren İSTANBUL Ankastre Servisi, ilgili alanda rakibi pozisyondaki diğer İSTANBUL Ankastre Servisleri içerisinden hizmetinin kalitesiyle öne çıkıyor.

Size verdiğimiz hizmetlerde %100 memnuniyet garantisi vermekteyiz. Hafta içi ve hafta sonu olmak üzere haftanın 7 günü online servis formumuzdan veya çağrı merkezi telefon numaramızdan bize ulaşabilirsiniz.

arçelik, siemens, beko, profilo, altus özel teknik servisi arçelik, siemens, beko, profilo, altus özel teknik servisi

İSTANBUL Beyaz Eşya Bölge Servisi

Teknik Servis konuda yaptığımız müşteri memnuniyetinin ön planda olması ile sizlere en iyi hizmeti sağlamaktayız. İSTANBUL cihaz arızaların giderilmesinin ardından meydana gelebilecek problemleri garanti süresince ücretsiz yapmaktayız.

İSTANBUL beyaz eşyanız için yaşadığınız tüm problemleri en kısa süre içerisinde gidermek suretiyle, arıza ve onarım altında en hızlı çözümü vermekteyiz. Üstelik müdahale etmeden önce sizin izninizi alarak bu işlemi gerçekleştiriyor, çalışmalarımız sorasında sizlere bu konuda detaylı bir servis fişi veriyoruz.

İSTANBUL cihazınız firmamız tarafından yapıldıysa arıza ve bakım şikayetleriniz için hemen firmamız bünyesinde mesaj bırakabilir ya da doğrudan bizimle iletişim kurabilirsiniz. Plan ve program dahilinde gerçekleştirdiğimiz çalışmalarımız ile beyaz eşyalarınızın değişik noktalarında meydana gelen sorunlara en doğru biçimde müdahale ederiz. İSTANBUL özel servis olarak aynı gün servis seçenekleri sayesinde güven ve kaliteyi sizlere her daim sunmaktayız.

Bilgilendirme Bilgilendirme

ONLİNE SERVİS FORMU

DOLDURUN BİZ SİZİ ARAYALIM.