Ara
ONLİNE FORM

Beyaz Eşya Teknik Servisi

Alanında Uzman Endüstriyel Mutfak Servisi

Endüstriyel alanda mutfakların önemi oldukça büyüktür. Bu mutfaklarda kullanılan tüm cihazlar ve makinelerin tasarım ve yapıları standart ev tipi cihazların aksine daha komplike bir yapıdadır. Bu nedenle tüm endüstriyel mutfak cihazlarında bakım ve onarımların yapılabilmesi tecrübe ve büyük bir titizlik gerektirmektedir. Türkiye genelinde yüzlerce referans bulunduran ve tüm markalarda üretilen endüstriyel mutfak cihazlarının bakımı alanında uzman tekniker kadrosu ile yapan endüstriyel mutfak servisi firması olarak sizler de tüm endüstriyel mutfak cihazlarınızın sorunlarında bizleri tercih edebilir, bu cihazlarda meydana gelen sorunlarda bizlere güvenebilirsiniz.

Geniş Yelpazede Uzman Çözümler İle Tanışın

Endüstriyel mutfak cihazları alanında yılların iş tecrübesini ve referanslarını barındıran endüstriyel mutfak servisi firması olarak sizlere oldukça geniş bir yelpazede tamir, bakım ve onarım hizmetleri sunmaktayız. Bu anlamda size endüstriyel bulaşık makinelerinde, benmari cihazlarında, buz makinelerinde, endüstriyel ocaklarda ve endüstriyel soğutma cihazlarında tüm markaların tüm modellerinde kapsamlı ve güvenilir bir hizmet vermekteyiz.

Endüstriyel Cihazlarınızı Garanti Altına Alın

Türkiye'nin en prestijli endüstriyel mutfak servislerinden birisi olan müşteri odaklı çalışma prensibini belirlemiş firmamız ile bütün endüstriyel mutfak makine ve cihazlarınızı garanti altına alabilirsiniz. Tüm endüstriyel mutfak makine ve cihazlarında kullandığımız kaliteli ve tamamen orijinal olan yedek parçalarımız ile mevcut onarımın bir senelik garantisi ile cihazlarınızı uzun süre boyunca sorunsuz ve sınırsız bir şekilde kullanabilirsiniz.

Bizi Tercih Eden Referanslarımızı İnceleyin

Türkiye genelinde kaliteli hizmet anlayışımız ile tanışmış ve bizlerden memnun kalmış yüzlerce referansımızı inceleyebilir; çalışma kapasitemiz, müşteri odaklı hizmetlerimiz, alanında uzman ekibimiz ve tam donanıma sahip cihazlarımızın kalite boyutunu anlayabilirsiniz. Tüm endüstriyel mutfak makine ve cihazlarının tamirinde, bakımında ve onarımında en uygun fiyat tekliflerini bizden alabilir ve bizden memnun kalan müşterilerimiz arasında sizlerde yer sahibi olabilirsiniz.

İSTANBUL ENDÜSTRİYEL SERVİSİ

İSTANBUL Endüstriyel Servisi, kullanmış olduğunuz İSTANBUL marka endüstriyel ürünlerin tamiratını en iyi şekilde yapmaktadır. İSTANBUL Endüstriyel Servisi, yapılan bu tamirat işlemlerinde uygun ücretlendirme yapmaktadır. İSTANBUL genelinde ihtiyacınız olan teknik servis hizmetini İSTANBUL Endüstriyel Servisinden alabilirsiniz. Servisimiz, çalışan usta kadro ile iyi hizmet vermeyi amaçlamaktadır.

İSTANBUL Endüstriyel Servisi ile arızalı ürünlerinizi en kısa süre içerisinde tamir ettirebilirsiniz. Servisimiz müşterilerimizin mağdur olmamaları için verilen ürünü en kısa sürede onarmaktadır. İSTANBUL Endüstriyel Servisine 444 58 69 NO'lu numaradan ulaşabilirsiniz.

ÇAĞRI MERKEZİ : 444 58 69
Bilgilendirme Bilgilendirme

ONLİNE SERVİS FORMU

DOLDURUN BİZ SİZİ ARAYALIM.