Ara
ONLİNE FORM

Beyaz Eşya Teknik Servisi

Yılların vermiş olduğu sektör tecrübesi ve kaliteli işçilik prensibiyle KADIKÖY ilçesinde müşteri odaklı çalışan firmamız bu doğrultuda hızla büyümüş ve edindiği piyasa tecrübesini nitelik artırım anlamında kullanmış, sektördeki en etkin firmalar arasına girerek İSTANBUL genelinde hizmet ağını genişletmiştir. İSTANBUL markasına ait tüm endüstriyel ürünlerinizin servis hizmetiyle güler yüzlü ve güvenilir hizmet anlayışımız ile siz değerli müşterilerimizi memnun ediyoruz.

KADIKÖY Teknik Servisi olarak tüm İSTANBUL endüstriyel ürünlerinizin bakım, onarımını, tamir, kurulum vb. gerçekleştiriyor, sizlere en uygun fiyatlarda İSTANBUL içinde hizmet veriyoruz. Servisimiz, değişimin hep bir adım önünde giderek İSTANBUL'un en başarılı servislerinden biri haline gelmiştir. Hizmetine kalite anlayışından ödün vermeden devam etmekte ve bundan sonrada aynı hizmet anlayışı çerçevesinde devam edecektir.


Türkiye'nin Uzman Endüstriyel Mutfak Servisi

Cafe ve restoranlar başta olmak üzere pek çok farklı kurum ve kuruluşta endüstriyel mutfak makineleri ve cihazları kullanılmaktadır. Bu cihazlarda ve makinelerde meydana gelen tüm arızalarda ve sorunlarda hız bir şekilde soruna çözüm bulabilmek ve gerekli onarım işlemlerini gerçekleştirebilmek gerekmektedir. Bu anlamda Türkiye'de geniş bir servis ağı ile müşterilerine endüstriyel mutfak servisi sunan firmamız ile sizlerde tüm endüstriyel ürün ve makinelerinizin onarımlarında, bakım ve tamir işlemlerinde bizleri güven ile tercih edebilir, yüzlerce referansımız arasında yerinizi alabilirsiniz.

Geniş Marka Seçeneklerinde Uzman Hizmet

İSTANBUL Endüstriyel mutfak makineleri ve cihazları alanında üretim sağlayan bütün markaların tüm makine ve cihaz modellerinde tamir ve onarım hizmetini müşterilerine sunan endüstriyel mutfak servisi olarak sizin de mutfağınızda yer alan bütün cihazların gerek duyduğu bakım ve onarım hizmetlerini sunarak siz değerli müşterilerimize kaliteli bir hizmet politikası sunmaktayız. Sadece standart üretim endüstriyel mutfak malzemelerinde değil aynı zamanda tüm özel tasarım ve üretim makinelerde de sizlere bakım ve onarım sunmaktayız.

Tecrübeli Personel Kadrosu İle Kesin Çözümler

Birçok endüstriyel mutfak malzemesinin bakım ve onarım işlemlerinde müşterilerimize kaliteli hizmetleri aynı ölçüde kaliteli ve tecreli tekniker ve destek ekibimiz ile vermekteyiz. İSTANBUL Endüstriyel mutfak makinelerinin elektriksel ve donanımsal yapısı hakkında profesyonel bir tecrübeye sahip, bu alanda ihtiyaç duyulan tüm mesleki tecrübe ve belgelere sahip olan tekniklerimiz, sizlere haftanın her günü ve her saatinde güler yüzlü bir destek sağlamak amacı ile çalışan iletişim personellerimiz ile sizlere hizmet taşıyoruz.

Uygun Fiyat Teklifleri İle Hızlı Bir Servis

Türkiye genelinde en uygun servis ücretlerini müşterilerine sunan aynı zamanda profesyonel hizmetleri ile dikkat çeken İSTANBUL endüstriyel mutfak servisi firmam ile sizler de aynı gün içerisinde endüstriyel mutfak makinelerinizi sorunlarına en uygun fiyat teklifleri ile çözüm bulabilirsiniz.

ÇAĞRI MERKEZİ : 444 58 69

İLGİLİ SEMTLER

Bilgilendirme Bilgilendirme

ONLİNE SERVİS FORMU

DOLDURUN BİZ SİZİ ARAYALIM.