Ara
ONLİNE FORM

Beyaz Eşya Teknik Servisi

Yılların vermiş olduğu sektör tecrübesi ve kaliteli işçilik prensibiyle BEŞİKTAŞ ilçesinde müşteri odaklı çalışan firmamız bu doğrultuda hızla büyümüş ve edindiği piyasa tecrübesini nitelik artırım anlamında kullanmış, sektördeki en etkin firmalar arasına girerek İSTANBUL genelinde hizmet ağını genişletmiştir. İSTANBUL markasına ait tüm klimalarınızın servis hizmetiyle güler yüzlü ve güvenilir hizmet anlayışımız ile siz değerli müşterilerimizi memnun ediyoruz.

BEŞİKTAŞ Teknik Servisi olarak tüm İSTANBUL klimalarınızın bakım, onarımını, tamir, kurulum vb. gerçekleştiriyor, sizlere en uygun fiyatlarda İSTANBUL içinde hizmet veriyoruz. Servisimiz, değişimin hep bir adım önünde giderek İSTANBUL'un en başarılı servislerinden biri haline gelmiştir. Hizmetine kalite anlayışından ödün vermeden devam etmekte ve bundan sonrada aynı hizmet anlayışı çerçevesinde devam edecektir.


Klima Teknik Servisi

İSTANBUL Servis hizmetleri, klimalar için de önemlidir. Her cihazda olduğu gibi klima cihazlarında da servis hizmetleri çok önemlidir. Servis hizmetlerinin problemsiz bir şekilde gerçekleşmesi, hizmet kategorisinde deneyimli ve sertifikalı çalışma sistemi gerektirmektedir. Yaz aylarında bir çok mekanda klima, zorunlu cihazlar içerisinde yer almaktadır. Bu nedenle, bu gibi mekanlarda meydana gelen klima arızaları, en kısa zamanda çözümlenmelidir. Klima servisi hizmetleriyle gerçekleştirilen bu hizmetler, sertifikalı ve tecrübeli çözümleri gerektirmektedir.

Yaza Girmeden Bakım Yaptırın

İSTANBUL Klima bakımı yılda bir kez yapılmalıdır. Bunun nedeni, bütün bir yaz hiç durmadan çalışması, bunun sonucunda birçok parçanın deforme olmasıdır. Filtre, polen ve toz temizliği, havadaki toz zerreciklerinin cihaza dolması ile meydana gelmektedir. Bu tozlar, mekanizmayı sıkıştırmaktadır. Filtre, toz ve polen problemi ile klimaların çalışma performansı yüzde yüz düşmektedir. Bu durumda, soğutma işleminin başarılı bir şekilde gerçekleşmesi için klimalar daha fazla enerji tüketmeye başlamaktadır. Yıllık bakım için müşteri hizmetlerimizi arayın, en kısa zamanda adresinize servis ekiplerimizi gönderelim.

İSTANBUL Servis Hizmetinde Etkili Çözüm

İSTANBUL Klima seçimi de çok önemlidir. Küçük mekanlar için büyük, büyük mekanlar için küçük klimalar, serinletme işlemini tam anlamı ile gerçekleştiremez. Klima seçiminin gerçekleşmesinden sonra, bu klimaların kullanımını pratikleştiren servis hizmetleri de ihmal edilmemelidir. İSTANBUL Servisçi olmayan ve bu işi meslek edinmeyen kişilere klima teslim etmek ciddi problemleri beraberinde getirmektedir. Bu nedenle, bu sektördeki en önemli konu, kalifiye elemandır.

Sertifikalı ve tecrübeli kategorisinde hizmet veren şirketimiz, fazla zamanınızı almadan çözüm üretmeye devam etmektedir. Yaz aylarının mükemmel geçmesini sağlayan ve özellikle çok sıcaklarda keyfine doyum olmayan klimalar, 7 gün 24 saat servis hizmetleriyle daha kullanışlı hale gelebilmektedir. Bu kategoride, işin uzmanlarını tercih ederseniz, en iyi şekilde soğutma özelliğine sahip klimalara sahip olabilirsiniz.

ÇAĞRI MERKEZİ : 444 58 69

Klimada Kesin Çözüm

Firma olarak, yeni ve eski bütün klima seçenekleri konusunda deneyimli elemanlarla, etkili servis hizmeti sunmaya devam ediyoruz. Filtrelerin temizlenmesi, fan bölümünün temizlenmesi, polen ve toz temizliğinin yapılması, klima servisi seçeneklerinin en önemli hizmet kategorisini meydana getirmektedir. Serinlemenin en önemli seçeneklerinden bir olan klimalarla, yaz aylarınız daha serin geçecektir. Bakım işlemi ihmal edilmiş bütün seçenekler, yaz aylarında sıcaktan bunalmanıza neden olabilir. Bakımsız klimaların sesi değişik olur. Hava üflemeyen bakımsız klimalar, elektrik harcadığı halde havayı soğutmaz. Bu nedenle en hızlı bir şekilde bakım işlemi gerçekleştirilmelidir.

İşi Uzmanına Bırakın

Her işte olduğu gibi, klimalarla ilgili servis işlemlerinde işin uzmanı tercih edilmelidir. Bu kategoride bizi aradığınızda, ekiplerimiz, en kısa zamanda adresinize ulaşmaktadır. Etkili çözüm yöntemleriyle servis hizmeti sunan ekiplerimiz, işin ehli ustalardan oluşmaktadır. Parça temini ve profesyonel tasarım seçenekleri, işin uzmanlarına bırakılmıştır. Günün her saatinde hizmet veren ekiplerimiz, güncel cihaz ve çalışma tekniklerine sahiptir. Gaz takviyesi, dış cephe motor tamir işlemleri, filtre, polen ve toz temizliği, periyodik bakım işleminin en önemli adımıdır.

Sertifikalı ve Tecrübeli Ekiplerimiz

Konusunda deneyimli ekiplerimiz, yaza girmeden bakım işlemlerini gerçekleştirmeyi tavsiye etmektedir. Yeni klimaların montaj işlemleri, eski klimaların sökülmesi ve klimaların yerinin değiştirilmesi, uzman ekiplerimiz için sorun teşkil etmeyen hizmetlerdir. Her sektör için serinleme, ısınma gibi ciddi bir ihtiyaçtır. Bu kategoride gerçekleştirilen bütün işlemlerde, zamanla yarış en önemli konudur.

Her müşterimiz için zaman kısıtlıdır. Bu nedenle, takım ruhu ile hareket eden ekiplerimiz, zamanında iş teslimatı gerçekleştirerek, bu sorunun çözülmesinde etkili rol oynamıştır. Ofis, ev, fabrika ve benzeri bütün mekanlarda zorunlu hale gelen klimalar, etkili servis hizmetleriyle, sorunsuz bir şekilde kullanılabilir. Klima bakım ve tamirat işlemleri için bizi günün her saatinde arayabilirsiniz.

İLGİLİ SEMTLER

Bilgilendirme Bilgilendirme

ONLİNE SERVİS FORMU

DOLDURUN BİZ SİZİ ARAYALIM.