Ara
ONLİNE FORM

Beyaz Eşya Teknik Servisi

Yılların vermiş olduğu sektör tecrübesi ve kaliteli işçilik prensibiyle KARTAL ilçesinde müşteri odaklı çalışan firmamız bu doğrultuda hızla büyümüş ve edindiği piyasa tecrübesini nitelik artırım anlamında kullanmış, sektördeki en etkin firmalar arasına girerek İSTANBUL genelinde hizmet ağını genişletmiştir. İSTANBUL markasına ait tüm kombilerinizin servis hizmetiyle güler yüzlü ve güvenilir hizmet anlayışımız ile siz değerli müşterilerimizi memnun ediyoruz.

KARTAL Teknik Servisi olarak tüm İSTANBUL kombilerinizin bakım, onarımını, tamir, kurulum vb. gerçekleştiriyor, sizlere en uygun fiyatlarda İSTANBUL içinde hizmet veriyoruz. Servisimiz, değişimin hep bir adım önünde giderek İSTANBUL'un en başarılı servislerinden biri haline gelmiştir. Hizmetine kalite anlayışından ödün vermeden devam etmekte ve bundan sonrada aynı hizmet anlayışı çerçevesinde devam edecektir.


ÇAĞRI MERKEZİ : 444 58 69

İSTANBUL Verimi Yükselten Kombi Servisi Hizmetleri

Bağımsız ısınma sağlayan kombiler ocak ve sıcak su alanında da ekonomik bir kullanım sağladığı için giderek artan bir kullanıma sahiptir. Cihazınızın ilk aldığınız günkü kalitesini sürdürebilmek adına kaliteli kombi servisi hizmetleri almanız gereklidir. Montaj, bakım ve onarım çalışmaları altında cihazın çalışma verimini yükseltecek teknik destek almak daha tasarruflu bir kullanım elde etmenizi sağlayacaktır.

Montajda Dikkat Edilmesi Gerekenler

Öncelikle cihazın mutfak ve banyoya yakın olması, enerji tüketimi bakımından tasarruflu kullanımlar sağlayacaktır. Montaj yapılırken proje baz alınmalı ve uygun, sağlam bir duvara İSTANBUL montaj yapılmalıdır. Tesisat kombi montajından önce yapılır. Bu neden montajda tesisata uygun işlemler gereklidir. Cihaza ait baca seti kullanılmalıdır. Harici baca taktığınızda uygun bir çalışma elde edilemez. Hermetik, bacalı ve yoğuşmalı kombilerde dikkat edilmesi gereken farklı özellikler bulunuyor.

Neden Kombi Bakımı Yaptırılır?

İleride oluşması muhtemel arızaların önüne geçmek, daha sağlıklı bir çalışma sistemi elde etmek, enerji sarfiyatını azaltmak, doğalgaz kaçaklarının önüne geçmek amacı ile yılda en az bir kez İSTANBUL kombi bakımının yapılması gereklidir. Cihazın bakımını ihmal ettiğinizde eviniz ısınmadığı gibi yüksek faturalar ile karşılaşmanızda mümkündür. Zamanında yapılacak bakımlar ile faturalarınızda yüzde 30’lara çıkan rakamlarda tasarruflar elde edebilirsiniz.

İSTANBUL Kombi Arızaları ve Çözümleri

Kalorifer tesisatı ile arızalarla karşılaşabilirsiniz. Suyu ya da basıncı azalan İSTANBUL kombiler emniyet olarak çalışmaz. Cihazınızda çalışmama sorunu olduğunda ilk olarak su basıncını kontrol etmeniz gereklidir. Bunun yanında kombi sigortasının kapalı olup olmadığı, gaz vanasının kapalı olup olmadığı, cihazın ön panelinde yer alan yaz/ kış konum anahtarının istenilen konumda olup olmadığı da kontrol edilmelidir. Bunlara rağmen cihazınız çalışmıyor ise mutlaka İSTANBUL teknik destek almanız gereklidir. Bunların dışında cihazın çalışıyor ama İSTANBUL peteklerde ısınmıyorsa, patlamalı yanıyor ise, sıcak su açıldığında petekler çok ısınıyor ise de mutlaka İSTANBUL teknik servis hizmetlerini talep etmeniz önerilir.

İSTANBUL Kombi Servislerinde Öncü İsim

İSTANBUL Günümüzde popüler ısınma araçlarından olan kombiler, hemen her evde kullanılan cihazlar haline gelmiştir. Bu kadar çok kullanılan cihazlarınız için kombi servisi ihtiyacınız olduğu zaman bizleri arayabilirsiniz. Köklü bir geçmişe sahip olan firmamız, alanında kendini geliştirmiş olan deneyimli ekibi ile ihtiyacınız olan her zaman pratik çözümler üretmektedir.

İSTANBUL Profesyonel Kombi Servisi Hizmetleri

Isınmanızı ve sıcak su ihtiyaçlarınızı karşılayan kombiler, sürekli kullanım nedeni ile zamanla bazı sorunlar ortaya çıkarmaktadır. Kombilerin çalışma sistemlerinde, iç haznesinde, dış görünümünde ya da ısıtma sisteminde görülen her türlü sorun için bizlere güvenebilirsiniz. Çok yoğun bir şekilde kullanılan kombilerin yanma haznelerinde biriken kurum ve toz kalıntıları temizlenmez ise çok sık arıza meydana gelir. Bu durumda evleriniz ya da iş yerleriniz istediğiniz sıcaklığa ulaşamaz.

İSTANBUL Kombilerin derecesini en yüksek seviyeye getirseniz bile yine istenen sıcaklığı elde edemezsiniz.

Dışarıdan aldığı havayı emen kombiler, yeniden dışarıya üfleme yapar. Kombiler bu işlemi sürekli yaparken, toz ve kirleri bünyesine alarak peteklerinin tıkanmasına neden olur. Tıkanan petekler ise ortamın istediğiniz seviyede ısınmasına engel olur. Bu noktada devreye giren ekibimiz, yaşanan her türlü sorunu en kısa sürede çözmektedir.

Ekonomik ve Garantili Hizmetler

Firmamız tarafından sunmuş olduğumuz hizmetlerimiz kapsamında kombilerinizin bakım ve onarımları en iyi şekilde yapılmaktadır. Kombileriniz sürekli kullanıldığı için düzenli olarak bakıma ihtiyaç duyarlar. Bu bakımlar yapılmadığı zaman ise istenen yüksek performansı gösteremediği için istenen ısı seviyesine ulaşılmaz.

Kombi servis hizmetleri alanında kendini geliştirmiş olan ekibimiz, kombilerinizin en iyi şekilde tamir edilmesini sağlar. Her türlü marka ve modeldeki kombileriniz için firmamızı çekinmeden arayabilirsiniz.

Başarılı bir şekilde sunmuş olduğumuz hizmetlerimiz garantili olarak verilmektedir. Ayrıca uygun fiyat politikamız gereğince, bütün hizmetlerimiz her bütçeye uygun olarak verilmektedir. Bize ulaşarak geniş bilgiler alabilirsiniz.

İLGİLİ SEMTLER

Bilgilendirme Bilgilendirme

ONLİNE SERVİS FORMU

DOLDURUN BİZ SİZİ ARAYALIM.