Ara
ONLİNE FORM

Beyaz Eşya Teknik Servisi

İSTANBUL TELEVİZYON SERVİSİ

İSTANBUL Televizyon servisi, İSTANBUL marka tüm televizyon ürünlerinde teknik servis imkanı sağlamaktadır. Plazma, LCD ve normal televizyon arızalarında yerinde servis imkanı sunan İSTANBUL Televizyon Servisi bakım, onarım ve montaj işlemleri yapmaktadır. Arızalı ürünleriniz yerinde, konusunda deneyimli ustalarımız sayesinde en kısa sürede onarılmaktadır. Servis elemanlarımız servis yapılacak yere tüm yedek parçalarla gelmektedir. Bu sayede ürünün hangi parçasında sorun var ise ona göre parça değişikliği o anda yapılır ve televizyonunuz çalışır hale getirilir.

İSTANBUL marka televizyon cihazınızın arızası yerinde çözülemeyecek gibiyse cihaz sizlerden alınarak merkezimize getirilir. Burada uzman servis elemanlarımız İSTANBUL marka televizyon cihazınızın gereken tüm bakımlarını yaparak çalışır duruma getirmektedir.

İSTANBUL Televizyon Servisimiz İSTANBUL'un tüm semt ve mahallerine haftanın 7 günü 24 saat hizmet vermektedir.

Televizyon Servisi

İSTANBUL Tv, Led, Plazma Montaj çalışmalarının doğru bir şekilde yapılması çok önemlidir. Çünkü yapılan yanlış ile sökülüp tekrar montaj yapılması; hem çok zahmetli, hem çok masraflı, hem de cihazın zarar görmesine neden olabilir. Bu nedenle dayanıklı bir alan seçilerek montaj çalışmaları başlar.

Zemine göre doğru aparatların seçimi de önemlidir. Cihazın çevresinde gaz kaçağı oluşturabilecek farklı cihazlarda kullanılmamalıdır.

Kapılara yakın alanlarda olmaması gerektiği gibi farklı elektronik cihazlara zarar verebilecek bir ortam da bulunmaması önerilir.

Arızalar ve Nedenleri

İSTANBUL Elektronik cihazlar zaman içerisinde arızalanabilir. Tv, Led, Plazma arızalarında da pek çok faktör etkili olabilir. Cihazınızın kumandası çalışmıyor ise pillerini kontrol edebilir, cihaz ile iç ünite arasındaki mesafeden sinyal alıp almadığına bakabilirsiniz.

İSTANBUL Cihaz tamamen çalışmıyor ise elektrik gitmiyor, iç ünite çalışma göstergesi çalışmıyor ya da kumanda arızasından dolayı arıza durumları ortaya çıkabilir. Yapacağınız birkaç kontrol sonrasında sorun devam ediyor ise teknik destek almanız gerekli olacaktır.

ÇAĞRI MERKEZİ : 444 58 69
Bilgilendirme Bilgilendirme

ONLİNE SERVİS FORMU

DOLDURUN BİZ SİZİ ARAYALIM.