Ara
ONLİNE FORM

Beyaz Eşya Teknik Servisi

İSTANBUL KLİMA SERVİSİ

Hem kış hem de yaz ayları adına tüm mevsimler boyunca kullanım gösterilen birbirinden farklı klima çeşitleri, oldukça hassas bir yapıya ve aksana sahip cihazlardır. Bu yüzden gerçekleştirilecek olan bakım ve onarımı önemi oldukça büyüktür. Periyodik kapsamda gerçekleştirilmesi gereken çalışmalar dahilinde, değişik marka ve modellerdeki bütün klimalar için belirli dönemlerde mutlaka profesyonel bir bakım yapılması gerekmektedir. Bu kapsamda firmamız bünyesinde bulunan uzman çalışanlar ile eğitimli personelimiz dahilinde adresinizi gelerek klimanız adına gerekli periyodik bakımları en iyi biçimde gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca herhangi bir hasar veya değişik problem karşısında da yine tüm tamirat işlemlerini, bıraktığınız hasar kaydı kapsamında kusursuz bir destek altında sağlamaktayız.

VRV & SPLIT KLİMA SERVİSİ


Özel ile klimalarının içerisine giren polen ya da toz ve değişik kirler, klimanın performansının çok düşmesine sebep olabilmektedir. Aynı zamanda vantilatör kısmı kapsamında da yine ortaya çıkan problemler için özel bir tamirat işlemi gerçekleştirmekteyiz. Sorun her ne olursa olsun arıza, tamirat ve montaj ile bakım gibi tüm farklı seçenekler firmamız kapsamında sizlere tamamen profesyonel hizmet altında sunulmaktadır. Aynı zamanda yedek parça hizmeti ile birlikte yıllık bakım seçenekleri de yine periyodik bir şekilde sizlere çok uygun fiyatlar dahilinde klima servisi olarak gerçekleştirilmektedir.

İSTANBUL KLİMA SERVİSİ


Özellikle de klimaları iç kısımlarına giren farklı tozlar ya da polen ile değişik kirler, klimanın performansına düşürürken aynı zamanda daha fazla enerji harcanmasına sebep olmaktadır. Bu da aylık faturalara yansıyarak yüksek bütçelerin ödenmesine neden olur. O yüzden bu alanda eğitim almış sertifika sahibi personelimiz ile sizlere periyodik olarak tüm bakımları en iyi şekilde sağlamak suretiyle, klimanızın yüksek performans altına çalışmasına olanak tanırken, ileriki dönemler adına herhangi bir hasar çıkarmasına önlem almaktayız.
klima servisi

İSTANBUL KLİMA BAKIMI

Yaşam alanlarında kullanılan, yaz / kış istenilen sıcaklık ayarı ile çalışan klimalar, kullanılmak istenilen mekânda ve dış ortamda mevsim koşullarına göre farklı hava şartlarına maruz kalırlar. Bu süreçte cihazların iç ve dış yüzeylerinde kirlenme ve tahribat meydana gelir. İSTANBUL Klima Servisimiz, cihazın performansını düşüren bu sorunları ortadan kaldırmak için periyodik olarak bakım işlemini profesyonel olarak yapar.

Gerek enerji tasarrufu, gerekse de klimanın sorunsuz çalışması bakımından, bu periyodik kontrollerin ihmal edilmemesi gerekir. Cihazı ekstra enerji harcamaktan kurtaracak, sağlığınızı ve güvenliğinizi sağlayacak klima bakım hizmetlerinden düzenli olarak yararlanmak için İSTANBUL Klima Servisimizden destek alabilirsiniz.

Markası ve modeli ne olursa olsun klimanın ilk günkü verimlilik ve performansla çalışması için periyodik klima bakım hayati önem taşır. Herhangi bir arıza durumuyla karşılaşmayı en aza indirgemek ve cihazı yormamak için klima bakımı yaptırılmalıdır. Ayrıca: cihazın verimli çalışması için, klima arızalarının önüne geçebilmek için, enerji tasarrufu sağlamak için, fatura maliyetlerini azaltmak için, sağlığınız için, konfor ve güvenliğiniz için, temiz hava solumak ve hastalıklardan korunmak için, klimanın ömrünü uzatmak için, mevsimleri sorunsuzca geçirebilmek için klima bakımınızı yaptırmalısınız.

İSTANBUL marka klimanızın bakımı için bize 444 58 69 NO'lu numaradan ulaşabilirsiniz.

İSTANBUL KLİMA MONTAJI

Klima montajı, klimanızın ömrünü ve verimini etkileyen önemli bir etkendir. İSTANBUL klimanızın doğru yere monte edilmesi yüksek önem taşımaktadır. Yanlış yere monte edilen klimalardan istediğiniz verimi bazen hiç alamazken bazen çok yüksek enerji sarfiyatıyla alabilmektesiniz. İSTANBUL klimanız görevini yerine getirmek için ortam ısısını yanlış bir noktadan kontrol ettikçe klimanızın ömrü kısalmaktadır. Kullandığınız klimanın BTU değerine göre ve monte edileceği ortamda en uygun yeri seçmenizde size yardımcı olmaktadır. İSTANBUL genelinde alanlarında uzman teknik personelimizle size İSTANBUL marka klimaların montajı konusunda hizmet vermekteyiz.

klima servisi, klima servis

Klima Servisi

Klima uzmanlarımızın arızanızı daha hızlı bulabilmesi için onlara klimada en son ne olduğunu veya şu sebepten dolayı arızalandığını söylerek servis ekibimize yardımcı olmuş olursunuz.

klima bakımı, klima bakım

Klima Bakımı

Merkezimizdeki teknisyenlerden biri evinizi yada firmanızı ziyaret ederek. Klima ihtiyaçlarınız hakkında daha fazla bilgi edinmek için sorular soracaklar. Bir sistemi değiştiriyorsanız yaşam biçiminize uyacak en iyi yükseltmeleri belirlemenize yardımcı olacaktır. Yeni bir sistem kuruyorsanız, yapılması gereken işi hesaplamaya ve planlamaya başlayacaktır.

klima montajı, klima montaj

Klima Montajı

Servisimiz, tüm klima ihtiyaçlarınız için çözümler sunmaktadır. Evinizde sadece küçük bir alanı soğutmak istiyorsanız, mini split sistemi sizin için doğru seçim olabilir. Mini bölme sistemi birçok yönden size yardımcı olabilir.

ÇAĞRI MERKEZİ : 444 58 69
Bilgilendirme Bilgilendirme

ONLİNE SERVİS FORMU

DOLDURUN BİZ SİZİ ARAYALIM.