Ara
ONLİNE FORM

Beyaz Eşya Teknik Servisi

Kombi Servis Hizmetleri

Teknolojinin gelişmesi ile beraber ısınma için kullanılan yöntemler de değişmektedir. Günümüzde hemen her şehirde ısınma amacı ile kombiler kullanılmaktadır. Kış aylarında hem ısınma hem de sıcak su ihtiyacını karşılayan kombiler, yaz mevsiminde de yine sıcak su ihtiyacını karşılamaktadır. Sürekli kullanılan kombiler için kombi servisi ihtiyacınız olacaktır. Bu alanda kendini geliştirmiş olan ekibimiz, kombileriniz için gerekli olan bütün servis hizmetlerini sunmaktadır.

Güvenilir Kombi Servisi Hizmetleri

Isınma amacı ile sürekli olarak kullanılan kombilere gereken bakımlar yaptırılmadığı zaman kombilerin petekleri tıkanır. Petekleri tıkanan kombiler, yaşam alanlarınızı istediğiniz sıcaklığa ulaştırmaz. Kombinizin derecesini ne kadar yükseltirseniz yükseltin ortam yine soğuk olur. Bu durumun temel nedeni ise tıkanan peteklerden sıcak suyun geçmemesi ve ısıyı ortama yaymamasıdır.

Kombilerin yılda iki kez bakım yaptırılması önerilir. Bu sayede hem yaz hem de kış mevsimlerine girmeden önce düzenli bir şekilde incelenen kombiler, kışı daha rahat geçirmeniz için daha kaliteli bir hale getirilir.

Ekonomik ve Hızlı Çözümler

Kombilerinizde yaşanan ısınma ya da su kaçırma sorunları için firmamızı istediğiniz zaman arayabilirsiniz. Bizi aramanız için kombinizin markasının ya da modelinin de hiçbir önemi yoktur. Petekleri tıkanan kombiler kapsamlı bir çalışmadan sonra eski haline getirilir. Özel ilaçlar ve son teknolojik cihazlar ile tıkanan petek boruları açılır ve sıcak suyun akışı sağlanır. Bu da odalarınızı istenen sıcaklığa ulaştırır.

Petekler tıkalı olduğu zaman dereceyi ne kadar yükseltirseniz yükseltin, ortam soğuk olacaktır ve ödediğiniz fatura yükselecektir. Kombi servis hizmetlerimizden sonra kombinin derecesi düşük olsa da, performansı yüksek olduğu için düşük ücretler ile daha iyi bir şekilde ısınabileceksiniz. Vermiş olduğumuz tüm kombi servis hizmetlerimizde ekonomik fiyat politikası uyguluyoruz ve uygun fiyatlar ile kombilerinizin tamir ve bakımlarını yapıyoruz.

kombi kazan servisi

İSTANBUL KOMBİ SERVİSİ

Günümüzde kombi sayesinde hem ısınıyoruz hem de banyo ve diğer ihtiyaçlarımız için sıcak su ihtiyacımızı sağlıyoruz. Eskiden kullandığımız soba, şohben veya termosifon gibi bir çok aletin işini tek bir ürün sayesinde giderebiliyoruz.

Birçok ihtiyacımızı kombilerden sağladığımızdan, kombi bakımları çok önemlidir. Yıllık bir kez yapılan bakım aksatılırsa doğalgaz kaçağına sebebiyet veren arızalar meydana gelebilir ve biz fark etmeden sonucu ölümle bitebilecek ağır sonuçlar gerçekleşebilir. Bu yüzden önceden önlemimizi alarak İSTANBUL Kombi Servisimizi arayarak kombi bakımınızı yaptırabilirsiniz.

Kolaylıkla fark edilen kombi arızalarında ise ihtiyaçlarınızı giderebilmeniz için uzman desteğimizi alabilirsiniz. Donanımlı ekibimiz İSTANBUL Kombi bakımlarıyla İSTANBUL’un tüm ilçelerinde ki servis desteğiyle 7/24 hizmet vermektedir.

ÇAĞRI MERKEZİ : 444 58 69

İSTANBUL KOMBİ SERVİSLERİNDE ÖNCÜ İSİM

İSTANBUL Günümüzde popüler ısınma araçlarından olan kombiler, hemen her evde kullanılan cihazlar haline gelmiştir. Bu kadar çok kullanılan cihazlarınız için kombi servisi ihtiyacınız olduğu zaman bizleri arayabilirsiniz. Köklü bir geçmişe sahip olan firmamız, alanında kendini geliştirmiş olan deneyimli ekibi ile ihtiyacınız olan her zaman pratik çözümler üretmektedir.

İSTANBUL PROFESYONEL KOMBİ Profesyonel Kombi Servisi Hizmetleri

Isınmanızı ve sıcak su ihtiyaçlarınızı karşılayan kombiler, sürekli kullanım nedeni ile zamanla bazı sorunlar ortaya çıkarmaktadır. Kombilerin çalışma sistemlerinde, iç haznesinde, dış görünümünde ya da ısıtma sisteminde görülen her türlü sorun için bizlere güvenebilirsiniz. Çok yoğun bir şekilde kullanılan kombilerin yanma haznelerinde biriken kurum ve toz kalıntıları temizlenmez ise çok sık arıza meydana gelir. Bu durumda evleriniz ya da iş yerleriniz istediğiniz sıcaklığa ulaşamaz.

İSTANBUL Kombilerin derecesini en yüksek seviyeye getirseniz bile yine istenen sıcaklığı elde edemezsiniz.

Dışarıdan aldığı havayı emen kombiler, yeniden dışarıya üfleme yapar. Kombiler bu işlemi sürekli yaparken, toz ve kirleri bünyesine alarak peteklerinin tıkanmasına neden olur. Tıkanan petekler ise ortamın istediğiniz seviyede ısınmasına engel olur. Bu noktada devreye giren ekibimiz, yaşanan her türlü sorunu en kısa sürede çözmektedir.

Ekonomik ve Garantili Hizmetler

Firmamız tarafından sunmuş olduğumuz hizmetlerimiz kapsamında kombilerinizin bakım ve onarımları en iyi şekilde yapılmaktadır. Kombileriniz sürekli kullanıldığı için düzenli olarak bakıma ihtiyaç duyarlar. Bu bakımlar yapılmadığı zaman ise istenen yüksek performansı gösteremediği için istenen ısı seviyesine ulaşılmaz.

Kombi servis hizmetleri alanında kendini geliştirmiş olan ekibimiz, kombilerinizin en iyi şekilde tamir edilmesini sağlar. Her türlü marka ve modeldeki kombileriniz için firmamızı çekinmeden arayabilirsiniz.

Başarılı bir şekilde sunmuş olduğumuz hizmetlerimiz garantili olarak verilmektedir. Ayrıca uygun fiyat politikamız gereğince, bütün hizmetlerimiz her bütçeye uygun olarak verilmektedir. Bize ulaşarak geniş bilgiler alabilirsiniz.

kombi servisi, kombi servis

Kombi Servisi

Ev ve iş yerlerindeki tüm farklı sistem ve modeldeki kombilerin bakımlarından tamiratlarına kadar ihtiyacınız olan tüm hizmetler servisimiz tarafından verilmekte olup, yaşadığınız sorunlar kısa sürede giderilmektedir. Kombi servisi hizmetine sadece bir telefonla ulaşabilir, hızlı ve güvenilir bir hizmet alarak kombilerinizi güvenle kullanabilirsiniz.

kombi bakımı, kombi bakım

Kombi Bakımı

Kombiler düzenli tesisat ve petek bakımları yapılmadığı takdirde ısınmada sorunlar ortaya çıkar, petekler tamamen ısıtmak, enerji israfı meydana gelir ve periyodik temizlik yapılmadığı takdirde kombi tesisatının parçalarında arızalar oluşur. Bu yüzden periyodik kombi temizliği düzenli olarak yapılmalıdır. Servisimiz kombi sistemlerinin tüm parçalarını titizlikle temizlemektedir.

kombi arızası, kombi arızası

Kombi Arızası

Kombilerin ilk kurulumları, kombi sistem parçalarında değişim, yeni parça eklenmesi ve kombi sisteminin kurulması hizmetleri servisimiz tarafından verilmektedir. Kombi konusunda tecrübeli ve deneyimli ekibimiz kombi tesisatı kurulumlarını hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirerek, ihtiyaçlarınıza kısa sürede cevap vermektedir.

Bilgilendirme Bilgilendirme

ONLİNE SERVİS FORMU

DOLDURUN BİZ SİZİ ARAYALIM.